ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ Η ΜΥΚΟΝΟΣ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΟΜΑΔΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ

Κατεβάστε το video σε υψηλή ανάλυση κάνοντας κλικ ΕΔΩ!

Προσοχη πνευματικα δικαιώματα! Επιτρέπεται η αναδημοσίευση μέσω του συστήματος re-embed του MykonosLiveTV σε ειδησεογραφικά portals καθώς και το κατέβασμα του βιντεο μόνο για τα τηλεοπτικά κανάλια! Η αναδημοσίευση σε πλατφόρμες διαμοιρασμού video (π.χ. YouTube, DailyMotion, Vimeo κτλ) απαγορεύεται ρητά.

Στο πιο ψηλό σκαλί του βάθρου ανέβηκαν οι αθλήτριες της Μυκόνου στο 8ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Αισθητικής Ομαδικής Γυμναστικής που πραγματοποιήθηκε στην Βέροια από 29/6 έως 1/7. Στην διοργάνωση συμμετείχαν 400 κορίτσια από 55 ομάδες. Η ομάδα ΡΗΝΕΙΑ αγωνίστηκε στην κατηγορία 8-10 short program και κατέκτησε την 1η θέση ανάμεσα σε 9 ομάδες. Η ομάδα MYKONOS ELITE αγωνίστηκε στην κατηγορία 12-14 short program και κατέκτησε την 1η θέση ανάμεσα σε 8 ομάδες. Η ομάδα MYKONOS JUNIOR αγωνίστηκε στην κατηγορία 14-16 long program και κατέκτησε την 1η θέση ανάμεσα σε 5 ομάδες. Συγχαρητήρια σε όλες τις αθλήτριες και τους προπονητές τους!

Views: Loading..